Джоан роулінг
"Гаррі Поттер і філософський камінь"
Сума збору - 19 000 грн
Серія книг про Гаррі Поттера, мабуть, найулюбленіша серед дітей вже не одне покоління. Сьогодні не існує людини, яка б не чула про пригоди хлопчика у Гоґвордсі.

Ми давно мріяли видати її шрифтом Брайля, але це була дуже об'ємна задача в прямому сенсі слова: тільки перша книга – "Гаррі Поттер і філософський камінь" – це 5 томів шрифтом Брайля. Бюджет проєкту – 112 750  грн.

Та у 2020 році ми вирішили об'єднати зусилля і здійснити мрію. Наш план був такий: засновники онлайн-бібліотеки "Фонд родини Нечитайло" і "Здоров'я Майбутнього" нададуть по 40 000 грн, якщо ми разом зберемо ще 32 750 грн, яких не вистачає до повної суми.

Але ми зібрали навіть більше - 45 925,95 грн!!! А до того ж дізнались, що друга частина Поттеріани - "Гаррі Поттер і таємна кімната" - також буде надрукована шрифтом Брайля. Тому змінили план: надрукуємо 35 примірників першої частини, що коштуватиме 99 000 грн. А залишок перенесемо на друк третьої - "Гаррі Поттер та в'язень Азкабану".
Книга вийшла! Ми надіслали її у всі спеціалізовані навчальні заклади, де навчаються незрячі діти, а також вона доступна у бібліотеці - "Гаррі Поттер і філософський камінь"
Зараз ми збираємо кошти на книгу "Гаррі Поттер і келих вогню"