"Гаррі Поттер і келих вогню",
Джоан К. Ролінґ


На 17.06.2021 ми зібрали 93 772 грн

Серія книг про Гаррі Поттера мабуть найулюбленіша серед дітей вже не одне покоління. Сьогодні не існує людини, яка б не чула про пригоди хлопчика у Гоґвордсі.
Ми давно мріяли видати її шрифтом Брайля, але це була дуже об'ємна задача в прямому сенсі слова: тільки перша книга – "Гаррі Поттер і філософський камінь" – це 5 томів шрифтом Брайля. А кожна наступна частина все більша за обсягом.

Та у 2020 році ми вирішили об'єднати зусилля і здійснити мрію. Отже, на сьогодні ми надрукували першу частину - "Гаррі Поттер і філософський камінь". Знайшли спонсорів для другої частини - "Гаррі Поттер і таємна кімната" - і запустили її у друк. Зібрали кошти на третю частину - "Гаррі Поттер та в'язень Азкабану".

На четверту частину - "Гаррі Поттер та келих вогню" - нам потрібно 270 000 грн. Це буде наша задача із зірочкою, адже обсяг книги - 10(!) томів шрифтом Брайля. Частину коштів надають засновники бібліотеки: "Фонд родини Нечитайло" - 100 000 грн, "Здоров'я Майбутнього" - 50 000 грн. 120 000 грн нам потрібно зібрали разом з вами.
93 772 грн

ми зібрали разом
315

людей долучились до проєкту
26 228 грн

залишилось зібрати
Якщо вам цікаво, як просувається збір коштів на книгу "Гаррі Поттер і келих вогню"
Ми надрукуємо 35 примірників твору в універсальному дизайні* та безкоштовно направимо в усі спеціалізовані школи, де навчаються діти з вадами зору. Також книгу можна буде замовити в онлайн-бібліотеці.

* Універсальний дизайн - це коли на кожній сторінці нанесено шрифт Брайля одночасно зі звичайним шрифтом. Таку книгу можуть читати незрячі діти та їх зрячі батьки або друзі.
Разом з вами ми можемо здійснити мрію малечі. Підтримайте проєкт друку "Гаррі Поттер і келих вогня" в універсальному дизайні.
Підтримати проект можна:

- через Liqpay на цій сторінці;
- банківські реквізити: Благодійна організація "Фонд родини Нечитайло", код ЄДРПОУ 39873285, р/р UA683510050000026008571648000, ПАТ "Укрсиббанк", МФО 351005.

А також ви можете кинути гроші в скриньку або придбати благодійні стікери у книгарні zakapelok, яка розташована за адресою: вул. Верхній Вал, 62 (м. Київ). Ще в книгарні працює благодійна поличка, де продають вживані книжки. Ви можете принести свою книгу або придбати чиюсь, а всі кошти підуть на друк.

Або роздрукувати плакат та повісити у своєму офісі, книгарні, магазині та інших місцях, де їх можуть побачити люди.Приєднуйся, адже кожен внесок наближає здійснення мрії незрячої дитини!


Допоможи надрукувати шрифтом Брайля
"Гаррі Поттер і келих вогню" Джоан К. Ролінґ
Разом ми вже надрукували