"Статеве та сексуальне виховання дітей та молоді з важкими порушеннями зору. Довідник для батьків"

Довідник було розроблено авторським колективом лікарів, психологів і сексологів, що мають досвід роботи з різними категоріями населення, включаючи дітей і піддлітків, щоб відповісти на запитання батьків незрячих дітей, які зацікавлені в їх гармонійному статевому розвитку.

Поради фахівців у галузі медицини, психології та социальної роботи допоможуть дізнатися більше про основні етапи психосексуального розвитку і поведінки дітей та підлітків про супутні дорослішанню сучасні ризики, можливості їх передбачити та попередити. Уважне ставлення до цієї сторони розвитку дитини допоможе своєчасно помітити щось незвичайне, непритаманне їх віку, розпізнати тривожні сигнали і за необхідності звернутися по допомогу.

Особливий акцент у посібнику робиться на тому, що при вихованні дітей із важкими порушеннями зору, особливо незрячих, слід враховувати їхні індивідуальні особливості та специфіку розвитку.

Головний меседж посібника - як сформулювати відповідальні рішення у дітей із важкими порушеннями зору з приводу дорослих відносин.

До списку літератури увійшли корисні джерела, в тому числі й ті, що розвиваються сьгодні в Інтернет-ресурсах.

У додатках містяться корисні матеріали для батьків, а також вправи для роботи з дітьми.

Книгу надано ПОГ "СоцІнтел"
Click to order
Total: 
Ви можете замовити не більше двох книг за раз
ПІБ
Скан-копія документу представника дитини
ПІБ дитини
Скан-копія свідоцтва про народження
Скан-копія посвідчення про інвалідність по зору дитини
Поштова адреса
Індекс, населений пункт, адреса
Номер телефону
Payment method